O jeziorze  Położenie bazy Wyposażenie bazy  Współpraca 
Atrakcje
 

    


my na Facebooku


 
DAN EUROPE

 

TERMINY WYJAZDÓW NURKOWYCH
W 2018 ROKU

 
nasza baza - wrak Manta
nasz baza w Ińsku

 
testy sprzętu nurkowego
testy sprzętu nurkowego

 

najlepsze miejsca nurkowe w północno-zachodniej Polsce

 

najlepsze miejsca nurkowe w Niemczech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Wyposażenie bazy
Nasza Baza znajduje się w Ińsku na terenie pola namiotowego "Na Cyplu" ul:Spacerowa 1, kilkadziesiąt metrów za główną plażą i promenadą . Głównym elementem bazy jest hangar usytuowany nad samym brzegiem jeziora. W hangarze przechowujemy sprzęt nurkowy. Nurkowie mają tu możliwość przebrania się i ogrzania po nurkowaniu.Do dyspozycji szkół i centrów nurkowych oddaliśmy pomieszczenie przeznaczone do prowadzenia szkoleń i warsztatów.Są miejsca do konfiguracji sprzętu i przebieralnia. Można tu nabić butle powietrzem (dysponujemy kompresorem), oraz w sezonie wypożyczyć sprzęt pływający.

1_34_100_0200.jpg
2_34_TNPA280004.jpg

Na przeciwko hangaru w jeziorze na głębokości 4 i 8 metrów znajdują się nasze platformy na których przeprowadzamy szkolenia adeptów nurkowania.Na 15 i 21 metrach są zatopione trzy wraki które są opisane w rybryce "Atrakcje bazy". Pod wodą istnieje kilka tras turystycznych które prowadzą po wszystkich naszych atrakcjach.Całość jest oporęczowana i dobrze oznakowana.Jest aleja zatopionych drzew,mini rafa i skupisko dużych głazów polodowcowych a ostatnio przybyła skrzynia ze skarbami ,podwodny namiot,doświadczony nurek który zamieszkał na jednym z wraków i korpus żaglówki z pieknym masztem i kolorowym żaglem.Serdecznie zapraszamy!

1_35_nurek.jpg
2_35_P1010023ss.jpg

Centrum dysponuje swoim barakowozem stojącym około 20 m od hangaru. W barakowozie znajduje sie sześć łóżek, kuchenka, jest instalacja elektryczna. Jest również możliwość rozbicia namiotu na pobliskim polu namiotowym, lub wynajęcia domków w pobliskich ośrodkach. Na jedym z ośrodków funkcjonuje restauracja serwująca znakomite całodzienne wyżywienie 


1_36_100_0181.jpg
2_36_TNP7080007.jpgSZCZECIŃSKIE CENTRUM NURKOWE "DIVE DEVIL", 70-376 Szczecin, ul. 5-go Lipca 23 B, tel.: 91 484 0164