https://divedevil-sklep.pl/

tel. 914 840 164
tel. 601 725 077
tel. 602 355 459

my na facebook

Home » Oferta szkoleń » Szkolenie AOWD

Szkolenie AOWD

Jesteś już nurkiem. Masz podstawową wiedzę o środowisku wodnym, pozwala Ci ona na swobodne i bezpieczne nurkowanie. Ale Ty przecież chcesz się rozwijać, poszerzenie horyzontów było bodźcem, który związał Cię z nurkowaniem. 

AOWD to naturalny, logiczny sposób na solidne wkroczenie w podwodny świat. Mniej tu teorii, więcej nurkowania w czasie kursu odbędziesz nurkowanie głębokie na 30 metrów, nauczysz sie podstaw nawigacji podwodnej oraz odbędziesz trzy dowolnie wybrane nurkowania, poznając podstawy interesujących Cię specjalizacji nurkowych. 

Ponieważ wiesz już jak nurkować, kurs ten przyniesie Ci wiele satysfakcji, gdyż będziesz mógł się skupić na samym nurkowaniu i na poszerzaniu swojej wiedzy. Zobaczysz, jak wszystkie kwestie związane z przebywaniem pod wodą, którymi tak przejmowałeś się jeszcze niedawno stają się naturalnymi odruchami i przychodzą same z siebie. Teraz swobodnie będziesz mógł się skupić na podziwianiu podwodnego świata. 

Zasadnicze warunki, które musi spełnić każda osoba biorąca udział w tym kursie to: 

  • posiadanie certyfikatu OWD,
  • wiek nie mniej niż 15 lat. Istnieje możliwość zdobycia stopnia Junior AOWD, gdy uczeń ma 12 do 15 lat.

Po zdobyciu uprawnień AOWD można, przestrzegając limity bezdekompresyjne, nurkować samodzielnie z partnerem do głębokości 30 metrów i w przyszłości brać udział w kursie Rescue Diver i wszystkich kursach specjalistycznych.