https://divedevil-sklep.pl/

tel. 914 840 164
tel. 601 725 077
tel. 602 355 459

my na facebook

Home » Oferta szkoleń » Szkolenie OWD

Szkolenie OWD

To początek drogi w poważnej edukacji nurkowej. W trakcie tego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci, po otrzymaniu certyfikatu, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem. 

Zgodnie z filozofią PADI Dive today! Nieomal od razu po zapisaniu się na kurs będziesz mógł odbyć swoje pierwsze nurkowanie. Całe szkolenie składa się z 5 wykładów, 4 zajęć basenowych i 4 nurkowań w wodach otwartych. 

System edukacji oparty na samokształceniu i dążeniu do doskonałego wykonywania ćwiczeń przez ich powtarzanie zapewni Ci zdobycie dobrze ugruntowanej wiedzy i umiejętności przed otrzymaniem certyfikatu. 

Po ukończeniu kursu OWD z pewnością będziesz chciał kontynuować przygodę z nurkowaniem, uczestnicząc na wybrane zgodnie z zainteresowaniami kursy specjalistyczne i w programie Advanced Open Water Diver. Cel Kurs nurkowania, w systemie PADI który, pozwoli Ci zapoznać się ze sprzętem nurkowym, jego obsługą oraz umożliwi w prosty, efektywny i bezpieczny sposób nauczenia się oraz doskonalenia podstawowych umiejętności nurkowania. 

Założeniem kursu jest nie tylko nauka nurkowania, ale także sprawienie przyjemności jego uczestnikom, którzy w prosty sposób mogą zdobyć odpowiednią wiedzę. Osoby uczestniczące w zajęciach powinny spełniać podstawowe wymagania stawiane nurkom. Są one do spełnienia przez każdego zdrowego człowieka. 

Wiek minimum 10 lat (OWD junior), 15 lat OWD. Umiejętność przepłynięcia 200 m wpław lub 300m w ABC, utrzymanie się przez 10 minut bez sprzętu na powierzchni wody. Szkolenie Teoretyczne 45 zajęć, po piątych zajęciach egzamin teoretyczny oraz około 10 godzin pracy własnej z podręcznikiem. Szkolenie Praktyczne 45 zajęć praktycznych na basenie lub wodach o podobnych parametrach (do 6 metrów), 4 nurkowania po minimum 30 minut w wodach otwartych, do głębokości 18 metrów. Certyfikat PADI Open Water Divernurkowania do głębokości 18 m z osobą o podobnym stopniu wyszkolenia.