https://divedevil-sklep.pl/

tel. 914 840 164
tel. 601 725 077
tel. 602 355 459

my na facebook

Home » Oferta szkoleń » Szkolenie DIVEMASTER

Szkolenie DIVEMASTER

Jest to pierwszy kurs PADI wprowadzający nurków na profesjonalną ścieżkę nurkowania PADI. 
Kurs ten odgrywa kluczową role w systemie edukacyjnym PADI. Osoby, które pozytywnie ukończą to szkolenie zdobędą rangę certyfikowanego asystenta instruktorów podczas prowadzonych przez nich szkoleń. Będą nadzorować certyfikowanych nurków podczas aktywnych nurkowań. 

Divemasterzy będą w znacznym stopniu wpływać na to, czy dane osoby zainteresują się nurkowaniem i czy uznają to za swoje nowe hobby. 

Ci, którzy skierują swoje kroki w stronę dalszej edukacji, poprzez stopień Asystenta Instruktora mogą BRAć udział w kursie instruktorskim i otrzymać certyfikację Open Water Scuba Instructors. 
Na tym kursie nauczysz się właściwie demonstrować umiejętności nurkowe, zdobędziesz wiedzę teoretyczną wymaganą na poziomie instruktorskim, nauczysz się jak należy organizować i prowadzić zajęcia nurkowe oraz dowiesz się w jaki sposób należy sprawować kontrole nad nurkami w czasie szkolenia. 

Od kandydatów na Divemastera wymaga się: 

  • minimalny wiek: 18 lat, certyfikaty: PADI AOWD lub równoważny, PADI Rescue Diver lub równorzędny, przed rozpoczęciem kursu ukończone i zalogowane 60 nurkowań,
  • dobrej kondycji fizycznej potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim o zdolności do nurkowania.