testy sprzętu

    


my na Facebooku


 
DAN EUROPE

 

TERMINY WYJAZDÓW NURKOWYCH
W 2019 ROKU

 
nasza baza - wrak Manta
nasz baza w Ińsku

 
testy sprzętu nurkowego
testy sprzętu nurkowego

 

najlepsze miejsca nurkowe w północno-zachodniej Polsce

 

najlepsze miejsca nurkowe w Niemczech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Testy sprzętu nurkowego
Miło mi poinformować, że nasze centrum udostępnienia nuraskom sprzęt nurkowy firm: Bare, Scubatech, Atomic i Ammonitesystem na testy nurkowe. Dzięki temu każdy z was będzie miał możliwość sprawdzenia pod wodą odpowiednich elementów wyposażenia nurka, które być może później zakupicie. Poniżej przedstawiamy to, co można u nas przetestować.
Sprzęt będzie dostępny po uprzednim kontakcie oraz ustaleniu czasu i miejsca. Osoby, które po testach zdecydują się kupić sprzęt nurkowy, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty w naszym sklepie.
Serdecznie zapraszamy!!
Rezerwacja i szczegóły testów - tel.: 601725077, e-mail: scn@divedevil.com.pl.
Skrzydła TEC-LINE

Zapraszamy do testownia zestawów wypornościowych (skrzydeł) firmy TecLine do pojedynczych butli i Twinów. jest to sprzęt najwyższej jakości, sprawdzony przez wielu nurków technicznych i rekreacyjnych. ...
Suche skafandry BARE

BARE poświęciło 38 lat na projektowanie i produkcję skafandrów mokrych, suchych i ratunkowych. Szeroki przedział wytwarzanych produktów i wysoki poziom techniczny wymagają zaangażowania w wprowadzanie innowacyjnych technologii oraz dbania o jakość. Wiele z tych innowacji wprowadzonych na rynek zostało zaakceptowane jako norma zarówno przez konsumentów jak i konkurencję.

...
Latarki Ammonitesystem

AmmoniteSystem - latarki głęboko przemyślane...
Firma AmmoniteSystem® od 2006 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją oświetlenia dla płetwonurków. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości systemów oświetlenia podwodnego dla nurkujących na każdym poziomie zaawansowania.
Aktualnie produkujemy 5 typów głowic, które mogą być zasilane przez akumulatory o różnych pojemnościach w zależności ...
Ocieplacze TEC-LINE

Ocieplacze TECLINE 3D MOBILITY serii 290 i 490 przeznaczone są dla wymagających osób do nurkowań w zimnych wodach, Przy ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały najnowocześniejsze technologie.Przemyślana i dopracowana konstrukcja zapewnia maksymalną swobodę ruchu oraz komfort cieplny.Ocieplająca warstwa wewnętrzna Fleece została skompresowana dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca pod skafandrem.
Jako warstwę ...

 
  

 

SZCZECIŃSKIE CENTRUM NURKOWE "DIVE DEVIL", 70-376 Szczecin, ul. 5-go Lipca 23 B, tel.: 91 484 0164