testy sprzętu

    


my na Facebooku


 
DAN EUROPE

 

TERMINY WYJAZDÓW NURKOWYCH
W 2018 ROKU

 
nasza baza - wrak Manta
nasz baza w Ińsku

 
testy sprzętu nurkowego
testy sprzętu nurkowego

 

najlepsze miejsca nurkowe w północno-zachodniej Polsce

 

najlepsze miejsca nurkowe w Niemczech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Testy sprzętu nurkowego
Miło mi poinformować, że nasze centrum udostępnienia nuraskom sprzęt nurkowy firm: Bare, Scubatech, Atomic i Ammonitesystem na testy nurkowe. Dzięki temu każdy z was będzie miał możliwość sprawdzenia pod wodą odpowiednich elementów wyposażenia nurka, które być może później zakupicie. Poniżej przedstawiamy to, co można u nas przetestować.
Sprzęt będzie dostępny po uprzednim kontakcie oraz ustaleniu czasu i miejsca. Osoby, które po testach zdecydują się kupić sprzęt nurkowy, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty w naszym sklepie.
Serdecznie zapraszamy!!
Rezerwacja i szczegóły testów - tel.: 601725077, e-mail: scn@divedevil.com.pl.
Skrzydła TEC-LINE

Zapraszamy do testownia zestawów wypornościowych (skrzydeł) firmy TecLine do pojedynczych butli i Twinów. jest to sprzęt najwyższej jakości, sprawdzony przez wielu nurków technicznych i rekreacyjnych. ...
Suche skafandry BARE

BARE poświęciło 38 lat na projektowanie i produkcję skafandrów mokrych, suchych i ratunkowych. Szeroki przedział wytwarzanych produktów i wysoki poziom techniczny wymagają zaangażowania w wprowadzanie innowacyjnych technologii oraz dbania o jakość. Wiele z tych innowacji wprowadzonych na rynek zostało zaakceptowane jako norma zarówno przez konsumentów jak i konkurencję.

...
Latarki Ammonitesystem

AmmoniteSystem - latarki głęboko przemyślane...
Firma AmmoniteSystem® od 2006 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją oświetlenia dla płetwonurków. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości systemów oświetlenia podwodnego dla nurkujących na każdym poziomie zaawansowania.
Aktualnie produkujemy 5 typów głowic, które mogą być zasilane przez akumulatory o różnych pojemnościach w zależności ...
Ocieplacze TEC-LINE

Ocieplacze TECLINE 3D MOBILITY serii 290 i 490 przeznaczone są dla wymagających osób do nurkowań w zimnych wodach, Przy ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały najnowocześniejsze technologie.Przemyślana i dopracowana konstrukcja zapewnia maksymalną swobodę ruchu oraz komfort cieplny.Ocieplająca warstwa wewnętrzna Fleece została skompresowana dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca pod skafandrem.
Jako warstwę wewnętrzną zastosowano miły w dotyku micropolar


 
  

 

SZCZECIŃSKIE CENTRUM NURKOWE "DIVE DEVIL", 70-376 Szczecin, ul. 5-go Lipca 23 B, tel.: 91 484 0164