INFORMACJE OGÓLNE    MIEJSCA NURKOWE    CENNIK NURKOWY     CENNIK ZAKWATEROWAŃ    OPISY NOCLEGÓW

    


my na Facebooku


 
DAN EUROPE

 
partnerzy
oferujemy państwu sprzęt nurkowy najlepszych światowych firm

 

TERMINY WYJAZDÓW NURKOWYCH
W 2018 ROKU

 
nasza baza - wrak Manta
nasz baza w Ińsku

 
testy sprzętu nurkowego
testy sprzętu nurkowego

 

najlepsze miejsca nurkowe w północno-zachodniej Polsce

 

najlepsze miejsca nurkowe w Niemczech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CHORWACJA-WYSPA HVAR
NIEZAPOMNIANE NURKOWANIA
INFORMACJE OGÓLNE

Wyspa Hvar należy do archipelagu Środkowej Dalmacji. Specyficzne położenie geograficzne sprawia, że ilość dni słonecznych w roku jest tu większa niż w którymkolwiek innym miejscu Chorwacji, czego przyjaźni i gościnni mieszkańcy nie zapominają podkreślać. Panuje tu klimat śródziemnomorski, dzięki któremu otaczają nas gaje oliwne, winnice, palmy i figowce, a także aromatyczne zioła: lawenda, rozmaryn i szałwia. Stary Grad dzięki swojemu szczególnemu położeniu - we wciętej głęboko w ląd zatoce - jest mocno związany z lądem, polami lawendy i winnicami i dzięki temu osłonięty od wiatrów - a jednak jest otwarty na morze poprzez swój malowniczy port. Pobliski półwysep Kabala zachęca do poszukania ustronnej plaży, jest też świetnym miejscem na rowerowe wycieczki. Samo miasto jest idealnym miejscem do romantycznych spacerów i przesiadywania w kawiarenkach i winiarniach. Mnóstwo tu wiekowych letnich rezydencji sugerujących, że od zawsze Stary Grad był to ulubionym kurortem wypoczynkowym Chorwatów. Dziś przyciąga ludzi szukających miejsc z charakterem i unikalną atmosferą. Jest tu wiele wygodnych ośrodków wypoczynkowych, hoteli i apartamentów. Regularne połączenie promowe łączy Starigrad ze Splitem, a port promowy obsługuje także międzynarodowe połączenia. Jest tu sporo wartych obejrzenia zabytków: wczesny chrześcijański kościół Św. Ivana z XII wieku, kościół Św. Roha z 1569 r., barokowy kościół parafialny Św. Stjepan z 1605 r., klasztor dominikański z 1482 r. (restaurowany w 1686 r.) i rynek barokowy Skor.


MIEJSCA NURKOWE

 Miejsca nurkowe w okolicach Starego Gradu nie mogą rozczarować. Bogactwo świata zwierzęcego jest wynikiem położenia miejscowości nad otwartym Adriatykiem z dala od wielkich ośrodków turystycznych i przemysłowych. Podczas nurkowań spotykamy tu przedstawicieli wszystkich śródziemnomorskich grup zwierząt, poczynając od koralowców, ślimaków nagoskrzelnych, ośmiornic i skorupiaków, na dziesiątkach gatunków ryb i delfinach kończąc. W okolicach Starego Gradu nurkuje się głównie z łodzi na stanowiskach położonych w rejonie Hvarskiego kanału. Nurkujemy przy ścianach, skalnych iglicach i pośród kamiennych bloków. Do najsłynniejszych miejsc należą: grota Lućice, półwysep Kabal, ściana Smociguzica i wrak kalmarowca przy wyspie Śolta.

d1 Kabal - wyspa Hvar, Starogradski Zaljev.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy: 30 min.
25-30 metrowy tunel przecinający cypel Kabal. Wejście do tunelu znajduje się, na głębokości 9m, bezpośrednio poniżej betonowych stopni prowadzących do małej latarni morskiej. Korytarz, 25-30 metrowy tunel przecinający półwysep Kabal jest schronieniem dla skorpen, kongerów i czerwonych apogonów oraz stroniących od światła skorupiaków: łopaciarzy i racznic. Wypływając po przeciwnej stronie cypla na głębokości 17m, płyniemy wzdłuż ściany porośniętej pomarańczowymi gorgoniami, dopływając po chwili do malowniczego skupiska potężnych bloków skalnych, tworzących skomplikowany labirynt wąwozów i przesmyków. Nocą ściany wokół cypla tętnią życiem. Langusty wychodzą ze swoich schronień, pojawiają się pomarańczowe krewetki i polujące na skorupiaki ośmiornice. Nocą w tunelu często można spotkać kongery. Jednak nurkowania nocne są tu organizowane tylko przy idealnej pogodzie, z grupami zaawansowanymi.

kabalds1

d2 Glavna - wyspa Hvar, Hvarski Kanal.

Poziom trudności: średni i wysoki. Czas dopłynięcia z bazy 35 min.
Malownicze pęknięcie w dnie, będące śladem dawnego cieku wodnego, prowadzi do pionowej szczeliny - "wodospadu", która opada do piasku na głębokości 40 m. Ściana ciągnie się na wschód i zachód od szczeliny. Na dłuższych odcinkach jest silnie przewieszona, porośnięta koloniami gąbek, korali i mszywiołów. Spotyka się tutaj langusty, homary, kraby, a na płyciznach ośmiornice i wiele gatunków ślimaków. Glavna Lanterna - wyspa

glavnads2
d3 Lanterna - wyspa Hvar, Hvarski Kanal.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy 45 min.
Skalnym ramieniem dopływamy do potężnej, opadającej do głębokości 40m, ściany pokrytej pomarańczowymi gorgoniami i koloniami żółtych gąbek. Ścianę zamieszkują langusty, kraby maja i racznice. Na płyciznach fantastyczne bloki skalne, progi i rumowiska kamieni kryjące drobne organizmy bezkręgowe.

lanternads3

 

d4 Travna - wyspa Hvar, Hvarski Kanal.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy 50 min.
Podwodne wzniesienie opadające pionową ścianą do głębokości 45m. Na ścianie żyją skorpeny i mureny, a nad szczytem podwodnego wierzchołka wirują ławice sargusów i amareli i chromisów. Można tu spotkać orlenie - płochliwe płaszczki szybujące przy podwodnych urwiskach i maskujące się wśród kamieni żabnice. Bystry obserwator wypatrzy ukrywającego się w szczelinie skalnej małego rekina psiego, którego obecność znaczą wszechobecne "skórzaste", białe jajka zawieszone na gałązkach gorgonii i na gąbkach. Pod nawisami skalnymi widuje się kirnię (granika), dużą rybę z rodziny strzępielowatych. W zatoce gdzie cumuje łódź, na płyciznach spotykamy koniki morskie.

travnads4

d5 Tatinja - wyspa Hvar, Hvarski Kanal.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy 45 min.
Piękna ściana zamykająca od wschodu zatokę Tatinja. Ściana podzielona jest na segmenty potężnymi filarami, wokół których przemieszczają się ławice ryb. Mniejsze ścianki i progi porośnięte są gałązkami gorgonii. Na ścianie spotyka się langusty, wielkie łopaciarze z rodzaju Scillaride oraz nagoskrzelne ślimaki Flabellina i wędrujące po ścianach wieloszczety Nerejida.

tatinjads5

 

d6 Stiniva - wyspa Hvar, Hvarski Kanal.

Poziom trudności: średni i wysoki. Czas dopłynięcia z bazy 50 min.
Ściana zamykająca zatokę Tatinja od storny zachodniej opada pionowymi ścianami do głębokości 45 m. Na ścianie rozwijają się wspaniałe kolonie żółtych gąbek, oraz miękkich koralowców Parazoanthus . Spotyka się tutaj skorpeny, mureny oraz ławice amareli. Ścianę przecina długa sieć z wolna porastana gąbkami, mszywiołami i wieloszczetami.

stinivads6

 

d7 Campanella - wyspa Hvar, Vodnjak.

Poziom trudności: wysoki. Czas dopłynięcia z bazy 1h 30min.
Najbardziej znane miejsce nurkowe przy zachodnim brzegu wyspy Hvar. Campanella - czyli po włosku "dzwonnica". To monumentalna, podwodna iglica skalna leżąca na zachód od wyspy Mali Vodnjak, należącej do archipelagu Wysp Piekielnych ( Pakleni Otoci ). Campanella wznosi się 60-70 metrów do głębokości 13 metrów i jak większość formacji leżących na otwartym morzu jest omywana silnymi prądami morskimi, niosącymi pokarm dla porastających ją korali, gąbek i mszywiołów. Na niewielkiej przestrzeni żyją tu wielkie skorpeny, widlaki różowe, barweny, kongery i mureny oraz ławice oblad, sargusów i chromisów. Powierzchnię skały pokrywają malownicze grzędy czerwonych gorgonii z gatunku Paramuricea Clavata ciągnące się od głębokości 18-20m do samego dna. Atrakcją nurkowania jest również przepłyniecie przez okno skalne przecinające na głębokości 32-36 metrów skalny filar odchodzący od Campanelli w kierunku południowym. Podczas innego nurkowania warto opłynąć tzw. Małą Campanellę - odrębną formację oddzieloną od głównego szczytu siodłem i tworzącą wraz z Campanellą mały podwodny masyw górski. Ze względu na duże głębokości i często występujące prądy nurkowania przy Campanelli adresowane są do nurków zaawansowanych

d8 Stepenice - wyspa Hvar, Starogradski Zaljev.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy 30 min.
Malownicze formacje skalne: ścianki, progi i nawisy. Piękne światło i mnogość życia. Przyjemne, proste nurkowanie idealne dla początkujących nurków i fotografów podwodnych.

stepeniceds8

 

d9 Kamulce - wyspa Hvar, Starogradski Zaljev.

Poziom trudności: średni. Czas dopłynięcia z bazy 30 min.
Skupisko głazów porośniętych gąbkami, koralami i mszywiołami, wśród których żyją ślimaki nagoskrzelne, skorpeny i ośmiornice. Nurkowanie prowadzi się na głębokości 7-20 m.

d10  Mrduja - wyspa Solta.

Poziom trudności: niski. 

CENNIK NURKOWY

niżka dla dzieci i młódzi - 20 % zniżki na kursy nurkowania i specjalizacje (juniorskie) dla młodzieży do 14 urodzin w okresie od 30.06 do 30.09.2012.

dla stałych Klientów - 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczony sprzęt dla klientów CTP Nautica

dla rodzin i grup - 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczany sprzęt dla każdej osoby w grupie powyżej 6 osób

dla profesjonalistów - 15% zniżki na pakiet 10 nurkowań (5 dni nurkowych) dla instruktorów, PADI Divemasterów i nurków CMAS P3, przyjeżdżających z własnym kompletem sprzętu (automat, skafander, kamizelka, butla, balast).

UWAGA: Zniżki, poza zniżką dla stałego klienta- nie sumują się.

TURYSTYKA NURKOWA (Stari Grad, wyspa Hvar) w cenie: butle 12 l z powietrzem, balast, opieka przewodnika nurkowego, transport na miejsce nurkowania.

PAKIET

WYSOKI SEZON 02.07-27.08

NISKI SEZON 04.06-02.07 I 27.08-24.09

10 nurkowań (5 dni nurkowych)

240 EUR

220 EUR

8 nurkowań (4 dni nurkowe)

210 EUR

194 EUR

6 nurkowań (3 dni nurkowe)

180 EUR

170 EUR

4 nurkowania (2 dni nurkowe)

120 EUR

120 EUR

2 nurkowania (1 dzień nurkowy)

60 EUR

60 EUR

1 nurkowanie z brzegu

15 EUR

15 EURNURKOWANIE INTRO

W CENIE

CENA

Introdiving - 1 nurkowanie z brzegu

wprowadzenie, kpl. sprzętu w tym maska , płetwy, fajka

15 EUR

Introdiving - 1 nurkowanie z łodzi wprowadzenie, kpl. sprzętu w tym maska , płetwy, fajka 50 EUR

Introdiving - 2 nurkowania z łodzi

wprowadzenie, kpl. sprzętu w tym maska , płetwy, fajka

90 EUR


Obowiązkowy check dive - jeżeli nie nurkowałeś więcej niż 6 miesięcy

Obowiązkowy Scuba Review - jeżeli nie nurkowałeś więcej niż 12 miesięcy


KURSY NURKOWANIA i SPECJALIZACJE W SYSTEMIE PADI (wyspa Hvar)


W CENIE

Ilość dni

Ilość nurkowań

Cena

SCUBA REVIEW

automat, kamizelka, skafander, butla, balast

1

1

65 EUR

PADI OWD

automat, kamizelka, skafander, butla, balast

5

9

270 EUR

PADI OWD - dokończenie (dla osób, które ukończyły część teoretyczną i basenową )

automat, kamizelka, skafander, butla, balast

2

4

170 EUR

PADI AOWD

głębokościomierz, kompas, latarka, boja, butla, balast

2-3

5

190 EUR

PADI AOWD (dopłata do pakietu nurkowego)

głębokościomierz, kompas, latarka, boja, butla, balast

2-3

5

90 EUR

PADI EFR

podręcznik, licencja

1

nie dotyczy

70 EUR

PADI Ratownik Tlenowy - Emergency Oxygen Provider

materiały, licencja

1

nie dotyczy

70 EUR

PADI Rescue Diver
25.06-02.07; 30.07-06.08; 03-10.09
(minimalna grupa 3 os.)

butla, balast

4

min. 4

190 EUR

PADI Divemaster
25.06-09.07; 27.08-10.09 (dotyczy kursu DM)
minimalna grupa 3 os

butla, balast,
materiały szkoleniowe
(Podręcznik, Workbook, Manual Instruktorski,
eRDP ML)

14

nd

500 EUR

PADI specjalizacja głęboka
(dopłata do pakietu nurkowego)

kompas, kołowrotek, boja, butla, balast

2

3

80 EUR

PADI specjalizacja nitroksowa
(dopłata do pakietu nurkowego)

nitroks butla, balast

2

2

70 EUR

PADI specjalizacja nurkowanie nocne
(dopłata do pakietu nurkowego)

Latarka, butla, balast

3

3

70 EUR

PADI specjalizacja cyfrowa fotografia podwodna
(dopłata do pakietu nurkowego)

aparat cyfrowy, butla, balast

3

2

70 EUR

PADI specjalizacja poszukiwanie i wydobywanie
(dopłata do pakietu nurkowego)

kołowrotek, kompas, worek wypornościowy, butla, balast

2

4

80 EUR

PADI specjalizacja nurkowanie
w suchym skafandrze

(dopłata do pakietu nurkowego)

suchy skafander, butla, balast

2

2

70 EUR

PADI specjalizacja nurkowanie ze skuterem
(dopłata do pakietu nurkowego)

butla, balast,
skuter podwodny

2

2

70 EUR

PADI doskonała pływalność
(dopłata do pakietu nurkowego)

butla, balast

2

2

50 EUR

PADI specjalizacja nawigacja podwodna
(dopłata do pakietu nurkowego)

kompas, butla, balast

2

3

70 EUR

PADI specjalizacja Mistrz Bojki (dopłata do pakietu nurkowego)

butla, balast, bojki, kołowrotek

2

2

50 EUR

TEC REC intro ("Intro techniczne")

 100 EUR
TEC REC 40
09-16.07 oraz 17-24.09
inne terminy na zapytanie320 EUR + licencja (30 EUR)
TEC REC 45
09-16.07 oraz 17-24.09
inne terminy na zapytanie400 EUR + licencja (30 EUR)
TEC REC 50
09-16.07 oraz 17-24.09
inne terminy na zapytanie400 EUR + licencja (30 EUR)
Bubblemaker program dla dzieci od 8 lat  
1 nurkowanie z brzegu z bazy 35 euro + 120 pln (materiały)
1 nurkowanie z brzegu z bazy + 1 nurkowanie na fish picnicu 50 euro + 120 pln (materiały)

KURSY NURKOWANIA i SPECJALIZACJE W SYSTEMIE CMAS (wyspa Hvar)

CMAS P1 25.06-02.07 oraz 27.08-03.09
(minimalna grupa 4 os)

Automat, kamizelka, skafander, materiały szkoleniowe, butla, balast

5

10

290 EUR

CMAS P2 (kurs trwa 10-14 dni)
25.06.-09.07 oraz 03.09-17.09
(minimalna grupa 3 os)

Materiały szkoleniowe butla, balast

7

15

360 EUR


DOPŁATY (EUR)

OPIS

Cena

obowiązkowe, całoroczne zezwolenie na nurkowanie w Chorwacji - 15 EUR

15 EUR

Nitrox

32% i 36%

0,5 EUR/ 1L

check dive (dopłata do nurkowania)

nurkowanie sprawdzające prowadzone z brzegu (20-30 min)

20 EUR

wypożyczenie 1 elementu sprzętu/dzień

automat, kamizelka, skafander, digital, latarka

7 EUR

wypożyczenie 1 elementu sprzętu/tydzień

automat, kamizelka, skafander, digital

30 EUR

wypożyczenie 3 elementów sprzętu/dzień

Automat, kamizelka, skafander, digital

18 EUR

wypożyczenie komputera nurkowego/dzień

 

10 EUR

wypożyczenie bojki ze szpulką lub tabliczki/dzień

 

5 EUR

wypożyczenie 3 elementów sprzętu/tydzień

Automat, kamizelka, skafander, digital

80 EUR

wypożyczenie suchego skafandra/1 dzień

płatne w polsce - 20 EUR... na miejscu 25 EUR

25 EUR

Licencja PADI

-

30 EUR

Podręcznik: OWD, AOWD, Rescue

-

30 EUR

Podręcznik: Nitrox, Suchy skafander, Nurkowanie głębokie, Fotografia podwodna

-

20 EUR

Książka nurka CMAS

-

20 EUR

Licencja CMAS

-

20 EUR

Logbook

-

3 EUR

Ubezpieczenie Signal IDUNA

Obowiązkowe w programach nurkowych wykupionych bez zakwaterowania

20 EUR

Wypożyczanie sprzętu TEC 

TRANSPORT AUTOKAROWY(kliknij) 


CENNIK ZAKWATEROWAŃ

Plan zatoki Starego Gradu (Starogradski Zalijev) z zaznaczonymi miejscami zakwaterowania (kliknij aby powiększyć)

mapa_mod_3-2012


ZAKWATEROWANIE - WYSPA HVAR

 

CHORWACJA - ZAKWATEROWANIE - WYSPA HVAR - ceny w EURO

W cenie: taksa klimatyczna i ubezpieczenie

 • KL (koszty leczenia) do kwoty równowartości 15.000 EUR obejmujące transport i leczenie w komorze dekompresyjnej w razie wypadku nurkowego podczas nurkowania rekreacyjnego z aparatem powietrznym 
 • w tym KR (koszty ratownictwa) do kwoty równowartości 5000 EUR,
 • NNW do kwoty 2000 EUR,
 • bagaż do 200 EUR (nie obejmuje sprzętu nurkowego, fotograficznego)
Zakwaterowanie
7 dni / osoba
02.06-16.0616.06-07.0707.07-18.0818.08-01.0901.09-29.09
Hotel Arkada ***
1/2+1 sea view
 HB
230,00260,00330,00260,00230,00
Hotel Arkada ***
1/2 park view / HB
205,00245,00315,00245,00205,00
Hotel Lavanda ***
1/2 sea view / HB
235,00295,00365,00295,00235,00
Apartamenty Trim ***
1/2 / bez wyż.
105,00*140,00* 185,00*145,00*105,00*
Apartamenty "A"
z klimatyzacją - 1/2, 1//3, 1/4
130,00150,00180,00165,00140,00
Apartamenty "B"
bez klimatyzacji - 1/2, 1/3, 1/4
110,00140,00160,00150,00130,00

ZNIŻKI
Dzieci do 2 urodzin bezpłatnie
DOTYCZY HOTELI
 • Dzieci 2 - 12 urodzin - nocleg na dostawce (przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju) zniżka 50%,

 • Dzieci 2-12 lat na łóżku podstawowym w pokoju dwuosobowym zniżka 30%

 • Osoba dorosła nocleg na dostawce (przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju) zniżka 30%.

DOTYCZY APARTAMENTÓWDzieci 2-12 lat 20 eur zniżki/7 dni
DOPŁATY
 • Apartamenty TRIM > Ceny podane na osobę/tydzień przy 4 osobach

OPISY NOCLEGÓW

Hotel Levanda ***

 

 • 01_lavanda_640px.jpg
 • 02_lavanda_640px.jpg
 • 03_lavanda_640px.jpg
 • 04_lavanda_640px.jpg
 • 05_lavanda_640px.jpg
 • 06_lavanda_195px.jpg
 • 07_lavanda_195px.jpg
 • 08_lavanda_195px.jpg
 • 09_lavanda_195px.jpg
 • 10_lavanda_195px.jpg
 • levanda_dsf2134.jpg

 

levanda_dsf2134Położenie:

wyspa Hvar, w miejscowości Stari Grad.

Oferta pobytu dla gości:
80 pokoi o pow. ok. 21,57m2, widok na morze (4 pietra, winda).

Wyposażenie:
łazienka (WC, prysznic), TV SAT, telefon, mini bar, sejf.
Codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników 3 razy w tygodniu, zmiana pościeli 2 razy w tygodniu.

Do dyspozycji gości:
restauracja z tarasem, snack bar, sejf w recepcji (bezpłatny), pralnia, parking (niestrzeżony, bezpłatny).

Odległości:
centrum misteczka Stari Grad ok. 800m: sklep spożywczy, supermarket. Lotnisko Split - Trogir - ok. 70km.

Plaża:
ogólnodostępna, skalisto-betonowa, odległość ok. 50m, leżaki i parasole (płatne).

Wyżywienie:
HB - śniadania (07:00-09:30) i obiadokolacje (18:30-21:00) - bufet, sala klimatyzowana.
Możliwa opcja 3 posiłki. Napoje płatne dodatkowo. Nie dotyczy śniadań i opcji all inclusive.

Sport:
odkryty basen ze słodka wodą oraz brodzik dla dzieci
Siatkówka plażowa i koszykówka, korty tenisowe przy hotelu ok. 150m (płatne), tenis stołowy (płatny).
Centrum Nurkowe Nautica - przy plaży, odległość 50 m.

Hotel Arkada ***

 

 

 • 15_arkada_640px.jpg
 • 16_arkada_640px.jpg
 • 17_arkada_640px.jpg
 • 18_arkada_640px.jpg
 • 19_arkada_640px.jpg
 • 20_arkada_640px.jpg
 • 21_arkada_640px.jpg
 • 22_arkada_640px.jpg
 • 23_arkada_640px.jpg
 • 24_arkada_640px.jpg
 • 25_arkada_640px.jpg
 • 26_arkada_640px.jpg
 • 27_arkada_640px.jpg
 • 28_arkada_640px.jpg

Oferujemy zakwaterowanie w kompleksie hotelowym
(HOTEL ARKADA***http://www.nautica.pl/chorwacja/hotelarkada.htm,
HOTEL LAVANDA***,
APARTAMENTY TRIM*** http://www.nautica.pl/chorwacja/app-trim.htm), lub apartamentach prywatnych http://www.nautica.pl/chorwacja/app-ab.htm, z wyżywieniem lub bez. 
W przerwach między nurkowaniami możecie odpocząć w pokoju lub spotkać z rodziną i przyjaciółmi na plaży.

Spójrzcie na mapkę i wybierzcie miejsce zakwaterowania od 100 do 500 metrów od bazy nurkowej.
mapa_mod_3-2012

Położenie: w lesie, przy dużej, żwirowej plaży. Do centrum miasteczka 15 minut spacerem nadbrzeżną promenadą. Do bazy nurkowej 500 metrów promenadą. W okolicy ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, małe zatoczki.

Wyposażenie: 260 dwuosobowych pokoi z widokiem na morze i park. Pokoje z widokiem na park z możliwością jednej dostawki. 5 pięter, 2 windy. Recepcja z hotelowym, bezpłatnym sejfem, klimatyzowana restauracja, bar hotelowy, przed hotelem basen odkryty z morską wodą, taras i bar z przekąskami. Przy basenie parasole i leżaki wliczone w cenę (ograniczona liczba), na plaży za opłatą ok. 5 EUR/dzień. W hotelu jest także ogrzewany basen kryty z wodą morską (nieczynny w lipcu i sierpniu). Niestrzeżony parking przy hotelu. Honorowane są karty kredytowe: Visa, Mastercard, Amexco.

Pokoje: dwuosobowe z prysznicem i WC, TV sat., telefon, balkon. Możliwość zamówienia łóżeczka dla niemowlęcia, lodówki-na miejscu. Wielkość pokoi 13-16 m kw. Do wyboru widok na morze lub widok na park.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Bufet sałatkowy. Możliwość wykupienia na miejscu trzeciego posiłku w ciągu dnia.

Sport i rozrywka: w cenie 2 razy w tygodniu muzyka taneczna na tarasie. Za opłatą: sauna, siłownia, 2 utwardzane i 2 ziemne korty tenisowe (z oświetleniem), tenis stołowy, bilard, minigolf, prywatna wypożyczalnia rowerów i łodzi motorowych. odkryty basen z tarasem i leżakami w hotelu Arkada, kryty basen w hotelu Arkada (zamknięty w okresie lipiec- sierpień). W bazie nurkowej Nautica program animacyjny-nordic walking z polskim instruktorem, filmy podwodne, filmy i zajęcia nurkowe dla dzieci, fish picnic, wieczorne imprezy z dobrą muzyką:)

Prywatne apartamenty  

Opis: apartamenty 2, 3 lub 4 osobowe od 200 metrów do 1 km od centrum nurkowego, 10 minut spacerem od centrum miasteczka. Apartamenty składają się z sypialni (jednej lub dwóch) z łożkiem małżeńskim lub dwoma osobnymi lóżkami, łazienki, w pełni wyposażonej kuchni, balkonu lub tarasu z meblami ogrodowymi. Położone od 150 do 500 m. od plaży. (W apartamentach typu A nowocześniejsze wyposażenie wnętrz, klimatyzacja). W cenie apartamentów: taksa klimatyczna, ubezpieczenie - Koszty Leczenia, Koszty Ratownictwa - w tym także nurkowe, bagaż, opieka rezydentki, sprzątanie końcowe, pościel i ręczniki.

Wyżywienie: we własnym zakresie, istnieje możliwość wykupienia 2 lub 3 posiłków w hotelu Arkada.

Sport i rozrywka: Za opłatą mini golf, wypożyczalnia rowerów, 2 korty tenisowe z twardą i 2 korty z miękką nawierzchnią. Wieczorem muzyka na tarasie w hotelu Arkada.Można bezpłatnie korzystać z plaży hotelu Arkada. W bazie nurkowej Nautica program animacyjny-nordic walking z polskim instruktorem, filmy podwodne, filmy i zajęcia nurkowe dla dzieci, fish picnic, wieczorne imprezy z dobrą muzyką:)

 
do tyłu  wszystkie wyprawy  do przodu
SZCZECIŃSKIE CENTRUM NURKOWE "DIVE DEVIL", 70-376 Szczecin, ul. 5-go Lipca 23 B, tel.: 91 484 0164